Кияни побачать 90 робіт визнаних українських митців.

Лише з 19 по 24 листопада кияни та гості міста матимуть можливість відвідати виставку робіт українських художників «Від червоного до жовто-блакитного». Ці роботи будуть виставлені на продаж на закритому благодійному аукціоні, який буде проведено 25 листопада аукціонним домом KUPAVA та Kyiv Lion's Club.

Експозиція проходитиме на 7 поверсі торгівельного центру ЦУМ.

90 робіт видатних українських митців, які уособлюють напрями вітчизняного мистецтва від 50-х років минулого сторіччя до наших днів. Ройтбурд, Мамсiкови, Кадирова, Шишко, Зарецький, Божій, Сльота, Безуглий, Герценок, Зорко, Хоменко, Бєляєва та інші.

Підбірку з витворів мистецтва для першої події аукціонного дому KUPAVA виконала Людмила Березницька – відомий галерист, куратор та колекціонер. Ці роботи пройшли апробацію на виставках, а деякі з них були репродуковані в монографічній літературі та періодиці. Людмила надала десять робіт з особистої колекції, сума від продажу яких буде передана на благодійні проекти громадської організації Kyiv Lion's Club.

Під час відбору робіт, Людмила спиралася на рейтинги митців, які враховують продажі у приватні й корпоративні колекції, наявність творів в українських та зарубіжних музеях, заслуги у створенні школи або напрямку, індивідуальні стилістичні і змістовні відкриття, а також участь автора у значних мистецьких акціях.

Шлях, який пройшов українських народ, знаходить відображення і в його мистецтві. Художні традиції спадкуються від покоління до покоління, набуваючи характерних для свого часу, ознак. Яскраво постають майстри пост-хрущовської доби, присутні художники-соцреалісти, а також сучасні молоді митці, які працюють з використанням фігуративного аспекту. У їх творчості можна виділити умовно поставангардні, неоімпресіоністичні і неоекспресіоністичні тенденції.

Ведучим аукціону виступить Мартін Нанн – міжнародний консультант з комунікацій та маркетингу, журналіст та учасник благодійних ініціатив.

Партнерами проекту виступили видання Vogue Україна, Mind, Sky Art Foundation та Сім'я ресторанів Дмитра Борисова.